ZEHA MÜHENDİSLİK HAKKINDA

ZEHA MÜHENDİSLİK KURUMSAL

 

2013 yılında kurulan firmamız, mühendislik başlığı altında ısıtma, soğutma, havalandırma, yangın tesisatı, sıhhi tesisat, bina otomasyonu,endüst.gaz tesisatı, hijyenik klima gibi sistemlerin büyük ölçekli binalara uygulamasını ve projelerini yapmaktadır.

 

Mühendislik prensipleri temelimiz ve müşteri memnuniyeti hedefimiz” ilkesi ile çalışan firmamız, zamanla kazanılan tecrübeleri gençlerin dinamizmi ile harmanlayarak yeni teknolojilere en hızlı uyumu sağlamaktadır. Günümüzün gerekleri olan kalite sistemi, iş güvenliği, çevre duyarlılığı, enerji tasarruflu sistemler gibi konuların firmamızca benimsenmiş olması , ileriye bakan ve kalıcı bir firma olma isteğimizin en büyük hedefimizdir.

SOSYAL MEDYADA ZEHA MÜHENDİSLİK

iwc portofino moonphase review rolex geneve cellini fake fake watches best watches under 200 tag heuer 2002 models replica watch breitling military super avenger ladies tag heuer aquaracer rolex replica patek philippe reference numbers tag heuer calibre 17 rs2 replica watches uk cartier tank francaise womens corum admirals cup review fake watches