HİZMETLERİMİZ

HAVALANDIRMA TESİSATI

Havalandırma tesisatı konforlu yaşamanın bir gereğidir. Split klimalar bizlere havalandırma yapmadan ısıtma ve soğutmayı sağladı.

DEVAMINI OKU

YANGIN TESİSATI

Bir yangınla ne zaman nerede ve hangi şartlar altında karşılaşılacağını kestirmek mümkün değildir.

DEVAMINI OKU

ISITMA SOĞUTMA TESİSATI

Isıtma ve soğutma tesisatları kombi, doğalgaz, fan-coil, klima vb. iklimlendirme sistemlerini kapsamaktadır.

DEVAMINI OKU

SIHHI TESİSAT

İnsan yaşamı için zorunlu olan temiz suyun temini, kirli suyun uzaklaştırılmasını sağlayan tesislerin yapımında profesyonel destek sunmaktayız.

DEVAMINI OKU

SINAİ GAZ TESİSATLARI

Asetilen, Argon, Amonyak, Karbondioksit, Helyum, Hidrojen, Nitrogen, (Azot) Oksijen, Karışım GazlarıEtilen Oksit, gazlarının sınai çelik veya bakır alışımlı alt yapı tesisatlarını projelendiriyor ve uyguluyoruz.

DEVAMINI OKU

BİNA OTOMASYONU

Bina otomasyon ve yönetim sistemleri, tesisin tipine bağlı olarak ısıtma, soğutma, havalandırma sistemleri, jeneratör, hidrafor, VRV-VRF sistemleri, fan coiller, VAV ler, aydınlatma , otopark CO gaz izleme ve egzost kontrol sistemleri gibi farklı elektromekanik sistemlerin tek bir merkezden kontrolü, izlenmesi ve raporlanmasını kapsar.

DEVAMINI OKU

iwc portofino moonphase review rolex geneve cellini fake fake watches best watches under 200 tag heuer 2002 models replica watch breitling military super avenger ladies tag heuer aquaracer rolex replica patek philippe reference numbers tag heuer calibre 17 rs2 replica watches uk cartier tank francaise womens corum admirals cup review fake watches